Заполните простую форму и наш менеджер Вам перезвонит

   Оставьте заявку, мы отправим прайс Вам на почту

   «Ми ставимо перед собою важливе завдання: кожен наш відвідувач, хто б він не був, чоловік, жінка або дитина, повинні отримати можливість розвиватися фізично і духовно. А клуб створить для реалізації цього завдання комфортні умови »

   Сергій Федченко

   Директор клубу Theodoros Boxing Club
   Про чемпіона

   Бокс для всех!

   Teodoros boxing club – это история личных побед над самим собой. Это не история спорта, это история личности в бизнесе и жизни. Приобретая навыки бокса, ты получишь безграничные возможности в самореализации, добьешься успеха в жизни, карьере и бизнесе. Ты поймешь, что страх – это всего лишь чувство, а не ты сам. Ты научишься владеть собой в стрессовых ситуациях, научишься управлять ими.

   🥊 Присоединяйся!  

   Делаем людей сильнее, увереннее в себе и ближе к своей цели! Профессиональный тренерский состав, дружная атмосфера, комфортные условия – идеальное сочетание для достижения всех спортивных задач! Основная цель нашего клуба привить любовь к спорту и здоровому образу жизни! Занятия проходят индивидуально, в мини-группах, группах.

   Тренування

   Фітнес бокс

   Фітнес-бокс – популярний вид фітнесу, відмінний вид навантажень та певний емоційний настрій. Заснована на виконанні прийомів боксу, елементів аеробіки, силових вправ та розтяжки. Саме тому до нової системи тренувань увійшли оптимальні та необхідні елементи.

   Групові заняття з Фітнес-бокс - це комплекс із трьох різних тренувань:

   • Функціональний тренінг
   • Силове тренування з акцентом на стегна та сідниці
   • Бокс- використовуються прийоми боксу для загальної фізичної підготовки та розрядки

   Фішка в тому, що на тиждень ви робите 3 різні тренування!

   Тривалість тренування – 1 година
   Розклад групових тренувань з фітнес-боксу Пн Ср П'ят 11:00, 18:30
   Тренер Аня Єніна

   Дивись на каналі!

   Записатися

   БОКС

   Бокс – вид спорту, який тренує витривалість та наполегливість! А ще цей спорт вчить швидко думати: якщо ти вмієш швидко реагувати, прораховувати ситуацію, бачити всі можливі варіанти результатів подій – ти виграєш. Ці якості допомагають бути переможцем не лише в рингу, а й у всіх інших сферах життя.

   Крім того, заняття боксом – це відмінний вид фізичного навантаження, тренування дають якісну емоційну розрядку та дозволяють відчути впевненість у своїх силах.

   Особливість тренувань у Theodoros – це команда професіоналів, усі тренери з великим спортивним минулим або боксери, що діють, дипломовані тренери з досвідом від 7 років, випускники Академії фізичної культури та спорту.

   Тривалість одного тренування – 1 година.
   Розклад групових тренувань з боксу
   Пн Ср П'ят 20:00 тренер Ярослав Ситін
   Вт Чт Суб 8:00 тренер Максим Коц

   Дивись на каналі!

   Записатися

   Дитячі заняття

   Бокс для дітей – це не лише фізична підготовка та вміння захистити себе, а й всебічний розвиток дитини. Для дітей від 5 до 8 років створено міні-групи: робота побудована в ігровій формі з основами техніки боксу та функціональної підготовки. Проводимо підготовку дітей до змагань із 9 років. Команда клубу – активний учасник міських та всеукраїнських турнірів.

   Бокс для дітей у Theodoros:

   • Формує характер і позитивно впливає на психіку.
   • Розвиває витривалість, силу волі, прагнення перемоги, наполегливість.
   • Дисциплінує, вчить стримувати емоції.
   • Є хорошим тренуванням для серцево-судинної, дихальної та нервової системи.
   • У тренуваннях беруть участь усі групи м'язів, що позитивно позначається на фізичному розвитку організму.
   • Бокс вимагає вміння швидко приймати рішення. Розвивається швидкість мислення, уміння прораховувати ситуацію.

   Наша дитяча секція боксу проводить індивідуальні заняття, заняття у групах та міні-групах.
   Тривалість одного тренування – 1 год.

   Дивись на каналі!

   Записатися

   Групові тренування

   Особливістю групового тренування є робота в парах, тут напрацьовується досвід поєдинку та створюється додаткова мотивація займатися ще продуктивніше. Групи до 10 людей. Раз на тиждень відбувається бойова практика для бажаючих перевірити свої сили. Розклад

   Вартість від 150 грн

   Прайс лист

   Міні група

   - це ексклюзивні персональні тренування під керівництвом тренера до 4 осіб. Заняття в цих групах дозволяють займатися в ранковий і денний годинник або пізно ввечері, тут поєднуємо індивідуальний підхід і роботу в парах. Це ідеальна середина між індивідуальним та груповим тренуванням.

   Вартість від 250 грн

   Прайс лист

   Індивідуальні тренування

   Персональний тренер з боксу допоможе спортсмену ефективно підготуватися до намічених цілей будь-якої складності. Тим, хто робить перші кроки в боксі, ми допоможемо підібрати найкращий варіант для освоєння навичок.

   Вартість від 450 грн

   Прайс лист

   Чому ми

   • фітнес бар
   • персональний тренер
   • Комфортні умови
   • сімейна обстановка

   Про нас

   Клуб «Theodoros» - це місце з особливою атмосферою: Тут, Ви будете оточені позитивно налаштованими і близькими вам по духу людьми, Ви будете чудово проводити час, втомлюватися, потіти, спілкуватися, вирішувати свої спортивні та життєві завдання... А ми будемо робити все, щоб виходячи після одного тренування, Ви з нетерпінням чекали наступного.

   Наша команда

   Сергій Федченко

   Святослав

   Анна

   Ярослав

   Максим

   Отримати прайс-лист

   Наші проекти

   Турнір NWBS «Чоловіки в рингу» – Бійцівський клуб по-українськи!

   Theodoros sports travel

   бігове неділю

   (Русский) Беговые тренировки с Theodoros

   Біг - шлях від хоробрості на початку дистанції до справжньої віри в себе на фініші. Не варто відкладати на потім ці емоції! Кожен із нас починав ...

   Історіі наших одноклубників. Влад Сокол

   https://studio.youtube.com/video/I547XBC4ZLY/edit Продовжуємо знайомити з нашими однокулубниками. Teodoros boxing club - це історія особистих ...

   Фітнес бокс

     https://youtu.be/L401dAezb_8 Фітнес-бокс Тренуючи чоловіків і жінок, необхідно враховувати фізіологічні відмінності та різницю в цілях і ...

   Партнери

   Переходи к нам на канал и следи за обновлениями!

   Детский бокс

   Theodoros - тур

   Отзыв IT предпринимателя

   Бокс Федченко