Заполните простую форму и наш менеджер Вам перезвонит

   Оставьте заявку, мы отправим прайс Вам на почту

   «Ми ставимо перед собою важливе завдання: кожен наш відвідувач, хто б він не був, чоловік, жінка або дитина, повинні отримати можливість розвиватися фізично і духовно. А клуб створить для реалізації цього завдання комфортні умови »

   Сергій Федченко

   Директор клубу Theodoros Boxing Club
   Про чемпіона

   Види тренувань

   БОКС

   Швидкість, ефективність, розрахунок, динаміка, реакція, енергія, краса - все це бокс - один з найбільш шанованих і видовищних видів спорту. Бокс втілює в собі фізичну міць і гармонію, і вимагає від спортсмена тверезого розуму і холодного розрахунку.

   Крім того, що заняття боксом - це відмінний вид фізичного навантаження, тренування дають якісну емоційну розрядку і дозволяють відчути впевненість в своїх силах.

   Записатися

   Функціональний тренінг

   Функціональний тренінг - припускає дуже високоінтенсивні комплекси кардіо, або гібридні тренування на інтенсивну роботу в змішаному режимі (кардіо / силова) з максимальною потужністю. Основне завдання спортсмена - виконати тренування дня за певний або мінімальний час, при цьому звести на мінімум відпочинок між підходами (до 1-3 хвилин) або НЕ відпочиваючи зовсім. Спортивний зал повністю укомплектований для занять по Функціональному тренінгу:

   1. Гімнастичні обладнання: гімнастичні кільця, гімнастичні перекладини, бігова доріжка, бруси, стійки для віджимань. 2. важкоатлетичного устаткування: грифи, млинці, тяжелоатлетическое покриття. 3. Гирьовий спорт: гирі різних ваг. 4. Канати. 5. Тумби для встрибування.

   Записатися

   Фітнес бокс

   Фітнес-бокс - популярний вид фітнесу, відмінний вид навантажень і певний емоційний настрій. Сергій Федченко, для членів клубу «Theodoros», склав нову систему тренувань в цьому напрямку. Вона заснована на виконанні прийомів боксу, елементів аеробіки, силових вправ і розтяжки. Сергій, як ніхто інший, знає, що необхідно для повноцінного фізичного розвитку. Саме тому, в нову систему тренувань увійшли оптимальні і необхідні елементи.

   Фітнес-бокс, побудований на основі базових вправ професійної боксерської тренування, не передбачає спарингів, тому безпечний і доступний абсолютно кожному.

   Записатися

   Дитячі заняття

   Бокс для дітей - це не тільки вміння захистити себе і знайти відмінну фізичну підготовку, а й всебічний розвиток дитини.

   Наша дитяча секція боксу проводить індивідуальні заняття та заняття в міні-групах. Що може дати дитячий бокс?

   • - Впевненість в собі
   • - Самостійність
   • - Велику відповідальність
   • - Дисципліну
   • - Фізичну силу і витривалість
   • - Розвиток творчого мислення
   • - Товариськість
   • - Уміння постояти за себе в небезпечній ситуації.

   Тривалість одного тренування - 1 година.

   Записатися

   Чому ми

   • фітнес бар
   • персональний тренер
   • Комфортні умови
   • сімейна обстановка

   Про нас

   «Theodoros» - клуб для сучасних людей. Для тих, хто перепробував різні програми в фітнес-клубах, але не отримав бажаного результату. Для тих, кому не вистачає спортивного азарту і змагального духу. Для тих, хто втомився піднімати тяжкості і відчувати нудьгу від відвідування звичайного тренажерного залу. Наш клуб для тих, хто хоче добре виглядати, бути сильним, спортивним і упевненим в собі.

   Клуб «Theodoros» - це місце з особливою атмосферою: Ви будете оточені позитивно налаштованими і близькими вам по духу людьми. Це не те місце, куди ходять, щоб поставити «галочку». Тут, Ви будете відмінно проводити час, втомлюватися, потіти, спілкуватися, вирішувати свої спортивні та життєві завдання ... А ми будемо робити все, щоб виходячи після одного тренування, Ви з нетерпінням чекали наступної.

   Наша команда

   Сергій Федченко

   Святослав

   Анна

   Ярослав

   Максим

   Отримати прайс-лист

   Наші проекти

   Турнір NWBS «Чоловіки в рингу» – Бійцівський клуб по-українськи!

   Theodoros sports travel

   бігове неділю

   Міні групи

   Комусь до душі зосереджене тренування віч-на-віч з тренером, а хтось викладається на повну тільки у великій компанії таких же активних і налаштованих ...

   Стрибки на скакалці

   Стрибки на скакалці - найпоширеніша вправа для боксерів. У кожному залі боксу існує різний арсенал вправ, що розвивають необхідні навички в боксі: ...

   (Русский) МАКСИМАЛЬНА ЗНИЖКА НА РІЧНІ АБОНЕМЕНТИ ТА НА ПІВРОКУ!

   Вибачте цей текст доступний тільки в

   Партнери