Заполните простую форму и наш менеджер Вам перезвонит

   Оставьте заявку, мы отправим прайс Вам на почту

   «Ми ставимо перед собою важливе завдання: кожен наш відвідувач, хто б він не був, чоловік, жінка або дитина, повинні отримати можливість розвиватися фізично і духовно. А клуб створить для реалізації цього завдання комфортні умови »

   Сергій Федченко

   Директор клубу Theodoros Boxing Club
   Про чемпіона

   Види тренувань

   БОКС

   Швидкість, ефективність, розрахунок, динаміка, реакція, енергія, краса - все це бокс - один з найбільш шанованих і видовищних видів спорту. Бокс втілює в собі фізичну міць і гармонію, і вимагає від спортсмена тверезого розуму і холодного розрахунку.

   Крім того, що заняття боксом - це відмінний вид фізичного навантаження, тренування дають якісну емоційну розрядку і дозволяють відчути впевненість в своїх силах.

   Записатися

   Функціональний тренінг

   Функціональний тренінг - припускає дуже високоінтенсивні комплекси кардіо, або гібридні тренування на інтенсивну роботу в змішаному режимі (кардіо / силова) з максимальною потужністю. Основне завдання спортсмена - виконати тренування дня за певний або мінімальний час, при цьому звести на мінімум відпочинок між підходами (до 1-3 хвилин) або НЕ відпочиваючи зовсім. Спортивний зал повністю укомплектований для занять по Функціональному тренінгу:

   1. Гімнастичні обладнання: гімнастичні кільця, гімнастичні перекладини, бігова доріжка, бруси, стійки для віджимань. 2. важкоатлетичного устаткування: грифи, млинці, тяжелоатлетическое покриття. 3. Гирьовий спорт: гирі різних ваг. 4. Канати. 5. Тумби для встрибування.

   Записатися

   Фітнес бокс

   Фітнес-бокс - популярний вид фітнесу, відмінний вид навантажень і певний емоційний настрій. Сергій Федченко, для членів клубу «Theodoros», склав нову систему тренувань в цьому напрямку. Вона заснована на виконанні прийомів боксу, елементів аеробіки, силових вправ і розтяжки. Сергій, як ніхто інший, знає, що необхідно для повноцінного фізичного розвитку. Саме тому, в нову систему тренувань увійшли оптимальні і необхідні елементи.

   Фітнес-бокс, побудований на основі базових вправ професійної боксерської тренування, не передбачає спарингів, тому безпечний і доступний абсолютно кожному.

   Записатися

   Дитячі заняття

   Бокс для дітей - це не тільки вміння захистити себе і знайти відмінну фізичну підготовку, а й всебічний розвиток дитини.

   Наша дитяча секція боксу проводить індивідуальні заняття та заняття в міні-групах. Що може дати дитячий бокс?

   • - Впевненість в собі
   • - Самостійність
   • - Велику відповідальність
   • - Дисципліну
   • - Фізичну силу і витривалість
   • - Розвиток творчого мислення
   • - Товариськість
   • - Уміння постояти за себе в небезпечній ситуації.

   Тривалість одного тренування - 1 година.

   Записатися

   Чому ми

   • фітнес бар
   • персональний тренер
   • Комфортні умови
   • сімейна обстановка

   Про нас

   «Theodoros» - клуб для сучасних людей. Для тих, хто перепробував різні програми в фітнес-клубах, але не отримав бажаного результату. Для тих, кому не вистачає спортивного азарту і змагального духу. Для тих, хто втомився піднімати тяжкості і відчувати нудьгу від відвідування звичайного тренажерного залу. Наш клуб для тих, хто хоче добре виглядати, бути сильним, спортивним і упевненим в собі.

   Клуб «Theodoros» - це місце з особливою атмосферою: Ви будете оточені позитивно налаштованими і близькими вам по духу людьми. Це не те місце, куди ходять, щоб поставити «галочку». Тут, Ви будете відмінно проводити час, втомлюватися, потіти, спілкуватися, вирішувати свої спортивні та життєві завдання ... А ми будемо робити все, щоб виходячи після одного тренування, Ви з нетерпінням чекали наступної.

   Наша команда

   Сергій Федченко

   Святослав

   Анна

   Ярослав

   Максим

   Отримати прайс-лист

   Наші проекти

   Турнір NWBS «Чоловіки в рингу» – Бійцівський клуб по-українськи!

   Theodoros sports travel

   бігове неділю

   Дитячі групи

   В нашу епоху інформаційних технологій так важливо приділяти увагу фізичному вихованню дітей. Більшу частину свого часу, вони проводять за комп'ютером ...

   Щоденник боксера

   До дня народження клубу Theodoros для дітей підготували унікальні

   Нам 7 років!

   7 років тому ми створили місце однодумців і поціновувачів справжнього боксу, місце дружби і спорту, місце розвитку і нових досягнень, місце зустрічей ...

   Партнери